What makes us different?
Comprehensive IT solutions and the company's
reliability in solving all problems from A to Z
IT systems

IT systems

assisting in managing companies and public administration bodies, various programming jobs

Creating Internet applications

Creating Internet applications

dedicated internet applications, professional website designs, counselling, service

IT outsourcing and technical support

IT outsourcing
and technical support

comprehensive maintenance of the entire IT infrastructure

Integrator and maker of low-current installations

Integrator and maker
of low-current installations

professional counselling, designing, building, ensuring security

Hosting

Hosting

own secure hosting platform: WWW, FTP, e-mail; domain registration and maintenance

Hardware and Software

Hardware and Software

cooperation with all major IT technology distributors

Konferencja eUrząd 2014-2020

Konferencja eUrzad mikrobit 19.04.2016r.

Mamy zaszczyt zaprosić przedstawicieli jednostek administracji publicznej, m.in. wójtow, burmistrzów, sekretarzy i skarbników z woj. lubelskiego na konferencję organizowaną przez firmę MIKROBIT p.t. „eUrząd 2014-2020 Rozwiązania wspomagające funkcjonowanie i zarządzanie urzędem – szanse rozwoju w ramach nowej perspektywy finansowej”, która odbędzie się 19 kwietnia 2016 od godz. 10:00  w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Artura Grottgera w Lublinie.

Oprócz ciekawej zawartości tematycznej, wydarzenie to jest wyjątkowo ważne, ponieważ wieńczy 27-letnią obecność na rynku firmy MIKROBIT. Jednostki samorządu terytorialnego są ich kluczowym klientem, dlatego firma szczególnie dba o to, aby  rozwiązania odpowiadały wszystkim specyficznym potrzebom, również tym, które niesie nowa perspektywa finansowa UE. Na konferencji organizator zaprezentuje nowe rozwiązania e-usług, które wspomagają zarówno pracę urzędów, jak i ułatwiają załatwiane spraw ich mieszkańców np. portal podatkowy. Mieszkaniec gminy, bez wychodzenia z domu, będzie mógł sprawdzić jakie ma zobowiązania podatkowe. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele jednostek administracji publicznej oraz partnerzy biznesowi, z którymi MIKROBIT współpracuje od wielu lat. Konferencja to przedsięwzięcie wspólne, zbudowane z siecią partnerską MIKROBIT- wspieraną przez partnerów merytorycznych wydarzenia:)

Podczas konferencji eksperci  przedstawią informacje dotyczące terminów, zakresu projektu i kwalifikowalności wydatków w ramach inwestycji e-usługi dla samorządów. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, którzy zaprezentują fundusze europejskie, przeznaczone dla jednostek samorządu terytorialnego na rozwój e-usług. Poznamy możliwe rozwiązania dotyczące mechanizmów partycypacji społecznej przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych, zaawansowane narzędzia planowania i zarządzania uchwalonym budżetem w jednostkach samorządu terytorialnego i inne.

Cyfryzacja i Nowa Perspektywa Finansowa UE stwarzają niepowtarzalną okazję unowocześnienia pracy naszych samorządów, zwłaszcza rozwoju e-usług publicznych i wprowadzenia ich na najwyższy poziom rozwoju załatwiania spraw mieszkańców przez Internet takich jak e-Kancelaria, eRada, eZwiedzanie.

Zobacz wydarzenie również na naszym funpage:

www.facebook.com/mikrobit

 

zaproszenie_19_04.pdf - Zaproszenie na konferencję 19.04.2016

We are a partner of:

ms_partner_logoRMelzabdrakomtatonetDMZ