Zasilanie rezerwowe

 ProducentNazwa
sprzetAPC

APC Symmetra® PX

Opis:

Zasilacz UPS o parametrach właściwych dla wymagających zastosowań biznesowych


APC Symmetra PX to wysokiej klasy nadmiarowy skalowalny system ochrony zasilania pozwalający w ekonomiczny sposób zagwarantować bardzo dużą dostępność chronionych systemów. Symmetra PX to system w pełni modularny, gotowy do bezproblemowej integracji z najnowocześniejszymi centrami przetwarzania danych. Składa się z dedykowanych i nadmiarowych modułów — zasilających, sterujących, akumulatorowych i obejściowych. Wszystkie one charakteryzują się łatwością serwisowania, a ich konstrukcja umożliwia skalowanie mocy i czasu pracy odpowiednio do zmieniających się wymagań. Symmetra PX pełni rolę centralnego układu zasilającego systemy

APC InfraStruXure® w małych i średnich centrach przetwarzania danych, ale równie dobrze sprawdza się jako system zasilania stref w większych ośrodkach. Wśród cech systemu Symmetra PX ułatwiających zarządzanie na szczególną uwagę zasługują funkcje autodiagnostyki i standaryzacja modułów ograniczająca ryzyko popełnienia błędu przez człowieka.

sprzetEaton

UPS Eaton Evolution

Opis:


Eaton Evolution S to wyposażony w technologię Line-Interactive, uniwersalny (wieżowy lub stelażowy) system ochrony zasilania do wymagającego środowiska informatycznego (zgodny z urządzeniami o współczynniku mocy 0,9). Rozbudowane funkcje zarządzania zasilaniem umożliwiają nadzór w trybie punkt-punkt oraz za pośrednictwem sieci.

sprzetAPC

 

APC ProtectNet ® - Zaawansowana ochrona przed szkodliwymi przejściowymi zaburzeniami zasilania na komputerowych łączach danych, łączach audio-wideo i sieciowych

Opis:

Większość uszkodzeń wywołanych udarami jest wynikiem wystąpienia udarów i impulsów przenoszonych za pośrednictwem niezabezpieczonych linii danych. Udary takie pochodzą z różnych źródeł; mogą one być wynikiem nagromadzenia się ładunków elektrostatycznych lub wyładowań atmosferycznych. Pozostawione bez ochrony linie danych narażają karty sieciowe, podzespoły audio-wideo, modemy i inne urządzenia sieciowe na szkodliwe elektryczne sygnały przejściowe. Niezależne tłumiki udarów z rodziny ProtectNet chronią pojedyncze linie danych, w tym linie telefoniczne i sieciowe, kable koncentryczne i wiele innych. Zainstalowanie urządzenia ProtectNet na linii danych i uziemienie go pozwala uniknąć powodowanych przez udary kosztów zmniejszenia wydajności pracy.