Systemy antywirusowe i zabezpieczenia

 ProducentNazwa
sprzetESET

ESET NOD32 Antivirus Business Edition Client

Opis:

5 i więcej komputerów

ESET NOD32 Antivirus 4.0 jest nowoczesnym programem antywirusowym do ochrony przed wirusami oraz wszelkimi innymi zagrożeniami jak robaki internetowe, spyware, phishing i wiele innych. Wyjątkowa skuteczność programu w połączeniu z niespotykaną szybkością działania sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla firm do ochrony stacji roboczych. Pakiet zawiera centralną administrację.

sprzetESET

ESET NOD32 Antivirus Enterprise Edition

Opis:

10 i więcej komputerów

ESET NOD32 Antivirus 4.0 jest nowoczesnym programem antywirusowym do ochrony przed wirusami oraz wszelkimi innymi zagrożeniami jak robaki internetowe, spyware, phishing i wiele innych. Wyjątkowa skuteczność programu w połączeniu z niespotykaną szybkością działania sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla firm do ochrony stacji roboczych, serwerów plików Windows/Novel, serwerów pocztowych oraz bram internetowych. Pakiet zawiera centralną administrację.

 

sprzetSymantec

Symantec

Opis:

Firma Symantec pomaga klientom indywidualnym i firmom w bezpieczny sposób zarządzać informacjami. Oferowane przez firmę oprogramowanie i usługi zapewniają lepszą i skuteczniejszą ochronę przed wieloma zagrożeniami w licznych lokalizacjach, dając użytkownikom poczucie bezpieczeństwa niezależnie od tego, w jakim miejscu informacje są używane lub przechowywane.

Nowe wydania

  • Pakiet Protection Suite Enterprise Edition
  • Pakiet Protection Suite Small Business Edition
  • Pakiet Protection Suite Enterprise Edition for Endpoints
  • Pakiet Protection Suite Enterprise Edition for Gateway
  • Pakiet Protection Suite Enterprise Edition for Servers