Oprogramowanie biurowe

 ProducentNazwa
sprzetSymantec

Programy licencyjne Symantec

Opis:

Program Symantec Express

przygotowano z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które potrzebują wygodnego sposobu kupowania niewielkiej liczby licencji.

Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą korzystać z tych programów, aby kupować oprogramowanie Symantec zapewniające bezpieczeństwo i dostępność systemów a także opcje wsparcia technicznego i serwisu.

Zamówienie dodatkowych licencji w danej transakcji może zakwalifikować klienta do innego poziomu cenowego.

Aby udostępnić klientom ważne aktualizacje produktów oraz wsparcie techniczne dla oprogramowania, w ramach programu Express dostępne jest wsparcie techniczne: Symantec Essentials lub Basic Maintenace. Program Symantec Government Optymalizuje proces zamawiania produktów oprogramowania Symantec zapewniającego bezpieczeństwo i dostępność systemów opcji wsparcia technicznego i serwisu dla klientów z sektora instytucji państwowych.

Do sprzedaży licencji Symanteca w programie Government uprawnieni są wyłącznie partnerzy Symanteca.

Program Symantec Academic

Program zakupów Symantec Academic standaryzuje sposób, w jaki instytucje akademickie zatwierdzone przez władze oświatowe oraz organizacje charytatywne na całym świecie mogą kupować oprogramowania Symantec.Program obejmuje wszystkie produkty oprogramowania Symantec.

Minimalny poziom zamówienia to 1 licencja w przypadku poziomu S, lub 5 licencji na komputery biurkowe.

sprzetMicrosoft

Microsoft OPEN

Opis:

Otwarta Licencja Microsoft, tzw. licencja OPEN jest najprostszym sposobem nabycia licencji wieczystych na oprogramowanie Microsoft, przeznaczonym dla wszystkich podmiotów gospodarczych, zarówno dla małych jak i większych firm oraz dla podmiotów edukacyjnych oraz dla administracji. Pozwala nabywać licencje w sposób elastyczny ? w dowolnym momencie trwania umowy oraz na dowolną ilość produktów, które są firmie w danej chwili potrzebne.

Otwarta Licencja Microsoft dostępna jest dla:

  • przedsiębiorstw (Open NL)
  • podmiotów edukacyjnych (Open Academic)  
  • jednostek administracji publicznej (Open Government)
sprzetMicrosoft

Microsoft GGWA

Opis:

Program GGWA to pełna wersja legalizacyjna Windows w licencji grupowej z prawem do skorzystania z niższej wersji (downgrade). Odbiorcy docelowi ? Klienci posiadający komputery z systemem Windows wymagającym legalizacji.