Komputery i laptopy

 ProducentNazwa
sprzetADAX

Komputery ADAX

Opis:
Komputery ADAX dedykowane dla biznesu i biura to linia eleganckich i niezawodnych komputerów dla firm. Ich wydajność umożliwia zastosowanie w każdym dziale firmy lub instytucji, w nawet najbardziej skomplikowanych procesach. Dodatkowo, liczne certyfikaty gwarantują stabilność ciągłej pracy i bezpieczeństwo danych. Komputerom ADAX dla biur zaufało już ponad 200 tyś. polskich przedsiębiorstw.

sprzetHP

Notebook HP EliteBook

Opis:
Wydajność i przenośność: wydajność i zaawansowane możliwości graficzne, ekran HD o przekątnej 39,6 cm (15,6") [1] i wbudowana klawiatura numeryczna w niezwykle mobilnej i solidnej obudowie.

sprzetLenovo

Lenovo ThinkCentre

Opis:
Seria biznesowa komputerów marki Lenovo stanowi kontynuację dobrych praktyk opracowanych i rozwijanych przez lata przez firmę IBM. Komputery wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne dostarczają niesamowitych wrażeń, zarówno podczas pracy, jak i zabawy. Komputery Lenovo to także unikatowe wzornictwo, nieustannie wyznaczające najwyższe standardy w branży. Odporne na zalanie klawiatury ze specjalnym otworem odprowadzającym ciecze, diody LED umożliwiające pracę w ciemnościach, czytniki linii papilarnych – to tylko nieliczne z udogodnień, zwiększających funkcjonalność, trwałość i niezawodność tych markowych urządzeń. Już dziś poznaj nowy świat Lenovo i koncepcje, które ułatwią Ci życie.