Referencje - Programowanie aplikacji internetowych

referencjeZalety rozwiązań IT firmy dostrzegane są przez Klientów, gdyż nieustannie wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Jakość kompleksowych rozwiązań informatycznych i dobrą współpracę potwierdzają liczne listy referencyjne otrzymane na przestrzeni kilkudziesięciu lat.

Dziękujemy naszym Klientom za dotychczasową współpracę i zapraszamy ponownie!

Mamy nadzieję, że zaprezentowane wyrazy uznania przybliżą Cię do nas Drogi Kliencie. My wiemy, jak dostosować się do Twoich potrzeb.

FS Holding S.A

BIP działa sprawnie i przejrzyście, jest zgodny z przepisami prawnymi. Oferuje funkcjonalność Systemu Zarządzania Treścią, która umożliwia użytkownikom prostą obsługę  wstawiania i edytowania tekstów

Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy

BIP działa sprawnie i zgodnie z przepisami prawa. Jego działanie jest intuicyjne i umożliwia nam zamieszczanie wybranych informacji w sposób łatwy i przyjazny, nie wymagający specjalnego przeszkolenia informatycznego.

UM Krasnobród

Od 2003r. posiadamy Biuletyn Informacji Publicznej, który zaspokaja nasze potrzeby w zakresie przyjaznego dostępu do uaktualniania i publikowania informacji i tym samym spełnia nasze oczekiwania.

UG Skierbieszów

W 2003r. zakupiliśmy Biuletyn Informacji Publicznej z którego korzystamy do dziś. Program działa bez zastrzeżeń a jego przyjazna budowa umożliwia nam stały dostęp do edytowania informacji publicznych.

Starostwo Powiatowe we Włodawie

Jednocześnie dzięki zintegrowaniu w/w programów jesteśmy w stanie poprzez ES zamieszczać informacje o przebiegu zadań realizowanych przez nasz Urząd, tym samym zarówno nasz pracownik jak i klient jest w stanie szybko sprawdzić na jakim etapie jest konkretna sprawa. Budowa programu sprzyja współpracy urzędnika i petenta.

AS-prim

Informujemy, że MIKROBIT Sp. z o. o. był wykonawcą od marca do maja 2004 r. projektu "Implementacja w firmie systemu zarządzania informacją w technologii internetowej mCMS

PIERRE POLSKA Sp. z o. o.

Pierre Polska Sp. z o. o. informuje, że MIKROBIT Sp. z o. o. był wykonawcą w okresie III-IV 2004 projektu internetowego dla wdrożenia systemu zarządzania informacją oraz witryn handlu elektronicznego e-commerce w oparciu o technologię mCMS (MIKROBIT's Content Management System).

Urząd Gminy Stary Zamość

Aplikacja działa bez zastrzeżeń, oferuje przyjazną dla użytkownika obsługę, a jej budowa umożliwia stały dostęp do edytowania informacji publicznych zgodnie z aktualnie obowiązującym przepisami.