Referencje

referencjeZalety rozwiązań IT firmy dostrzegane są przez Klientów, gdyż nieustannie wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Jakość kompleksowych rozwiązań informatycznych i dobrą współpracę potwierdzają liczne listy referencyjne otrzymane na przestrzeni kilkudziesięciu lat.

Dziękujemy naszym Klientom za dotychczasową współpracę i zapraszamy ponownie!

Mamy nadzieję, że zaprezentowane wyrazy uznania przybliżą Cię do nas Drogi Kliencie. My wiemy, jak dostosować się do Twoich potrzeb.

FS Holding S.A

BIP działa sprawnie i przejrzyście, jest zgodny z przepisami prawnymi. Oferuje funkcjonalność Systemu Zarządzania Treścią, która umożliwia użytkownikom prostą obsługę  wstawiania i edytowania tekstów

Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy

BIP działa sprawnie i zgodnie z przepisami prawa. Jego działanie jest intuicyjne i umożliwia nam zamieszczanie wybranych informacji w sposób łatwy i przyjazny, nie wymagający specjalnego przeszkolenia informatycznego.

Inteligo Financial Services S.A.

Poświadczamy, iż w latach 2003-2006, firma MIKROBIT Sp. z o. o. dostarczyła sprzęt oraz wykonała usługi o łącznej wartości kontraktu zbliżonej do kwoty 800 000 PLN. Przedmiotem kontraktu były dostawy sprzętu komputerowego, dostawy zaawansowanych rozwiązań zasilania rezerwowego oraz prace instalatorskie związane z infrastrukturą sieciową.

PERŁA – BROWARY LUBELSKIE S.A.

Z przyjemnością poświadczamy, że w latach 2002 - 2006, firma MIKROBIT Sp. z o. o. wykonała swoje czynności wynikające z kontraktu sprawnie, rzetelnie i profesjonalnie.
Przedmiotem kontraktu były:

  • Prace instalacyjne okablowania strukturalnego
  • Dostawa sprzętu komputerowego

Telekomunikacja Polska Obszar Pionu Sieci w Lublinie

(...) firma MIKROBIT Sp. z o. o. dostarczyła w ramach zawartego porozumienia pomiędzy stronami zaawansowany system zasilania awaryjnego UPS - macierz zasilającą firmy APC model Symmetra PX.

System składał się z dwóch kompletów macierzy zasilających zainstalowanych i uruchomionych dla potrzeb obsługi systemów teleinformatycznych. (...)

Jednocześnie stwierdzamy, że firma mikroBIT Sp. z o. o. wykonała niezbędną instalacje zasilającą dla dostarczonych urządzeń.

Dostawa oraz instalacja urządzeń przebiegała sprawnie i została wykonana zgodnie z warunkami umowy.

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa

(...) realizowała kontrakt na budowę zabezpieczonej rozległej sieci obejmującej wszystkie dziewięć oddziałów naszej firmy wraz z dostawą niezbędnego sprzętu.

Realizacje wszystkich zleceń odbyły się bardzo sprawnie i nie zakłóciły pracy naszej firmy. (...)

Hewlett-Packard Polska Sp. z o.o., Centrum Serwisowe w Lublinie

Hewlett-Packard Polska Sp. z o.o., Centrum Serwisowe w Lublinie uprzejmie zawiadamia, że Mikrobit Sp. z o.o. wykonał adaptację okablowania strukturalnego w pomieszczeniach Centrum Serwisowego w Lublin.

Wykonane przez Mikrobit Sp. z o.o. prace polegały na instalacji kilkudziesięciu punktów logicznych w technologii GigaPlus Brand-Rex oraz specjalizowanej instalacji elektrycznej.

Mikrobit Sp. z o.o. wykonał również instalację systemu kontroli dostępu do pomieszczeń Centrum Serwisowego.

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

"Mikrobit Sp. z o.o. (…) zrealizował w grudniu 2010 r. dostawę na sprzęt:

  • teleinformatyczny na kwotę 178.120,00 brutto
  • sieciowy na kwotę 329.445, 00 zł brutto.

Dostawa została wykonana terminowo, zgodnie z umową na łączną kwotę 507.565, 14 zł brutto.

ORLEN

(...) wykonywał naprawy i przebudowy sprzętu komputerowego w oddziale lubelskim naszej firmy.

Do czynności serwisowych należało ponad to :

  • naprawa urządzeń drukujących;
  • przebudowa sieci komputerowej;
  • upgrade oprogramowania.

Ze względu na sprawną, rzetelną i profesjonalną współpracę, możemy wystawić firmie MIKROBIT Sp. z o. o., bardzo pozytywną ocenę i polecić jej usługi innym firmom

Lubelsko-Chełmska Fundacja Rozwoju

Informujemy że firma MIKROBIT Sp. z o.o. wczerwcu 1997 roku dostarczyła do Lubelsko-Chełmsko Zamojskiej Fundacji Rozwoju 92 komputery ADAX Alfa Pentium 133, ADAX Bravo MMX 166/200 iADAX Providance Server Pentium Pro 200. Wysoka jakość dostarczonego sprzętu i solidność dostawcy umożliwiły terminowy i sprawny przebiegdostaw. Mikrobit wykonał 5 instalacji sieciowych Intranetware wraz zkompletnym okablowaniem elektrycznym i logicznym.

LUBELSKO-CHEŁMSKA FUNDACJA ROZWOJU