Gwarancja ZERO PROBLEMU Toshiba

Toshiba

Gwarancja ZERO PROBLEMU przysługuje teraz każdemu modelowi notebooka Toshiba zakupionemu na terytorium Polski, w okresie od 1 września 2010 do 31 marca 2011. Gwarancja obejmuje okres 1 roku od momentu zakupu notebooka i jest dodatkiem do standardowej gwarancji.


W ramach gwarancji ZERO PROBLEMU możemy oczekiwać, że Toshiba bezpłatnie usunie usterki spowodowane przypadkowym uszkodzeniem mechanicznym laptopa przez użytkownika, na przykład zalaniem klawiatury, zarysowaniem wyświetlacza czy upuszczeniem sprzętu. W zaprezentowanym niżej spocie reklamowym możemy zobaczyć jedną z takich sytuacji. Gdyby naprawa okazała się niemożliwa, uszkodzony laptop zostanie wymieniony na nowy.

W przypadku kradzieży notebooka dokonanej w wyniku włamania lub przy użyciu przemocy, firma Toshiba zastąpi skradziony sprzęt nowym, pod warunkiem, że kradzież została uprzednio zgłoszona na policję a użytkownik przedstawi tego stosowne potwierdzenie.

Także osoby poszkodowane w skutek utraty pracy mogą liczyć na pomoc Toshiba. Jeśli w dniu zakupu notebooka byliśmy zatrudnieni od co najmniej 6 miesięcy, to, gdy po utracie pracy (w okresie trwania gwarancji ZERO PROBLEMU) przez 3 miesiące nie znajdziemy zatrudnienia, Toshiba zwróci koszty zakupu notebooka. Zakupiony notebook pozostanie naszą własnością już na stałe.

 

Kup już dzis w Mikrobit notebook Toshiba z gwarancją

Gwarancja ZERO PROBLEMU.

 

 

Informacje o regulaminie: http://zeroproblemu.pl/zasady-promocji.php