Konferencja eUrząd 2014-2020

Konferencja eUrzad mikrobit 19.04.2016r.

Mamy zaszczyt zaprosić przedstawicieli jednostek administracji publicznej, m.in. wójtow, burmistrzów, sekretarzy i skarbników z woj. lubelskiego na konferencję organizowaną przez firmę MIKROBIT p.t. „eUrząd 2014-2020 Rozwiązania wspomagające funkcjonowanie i zarządzanie urzędem – szanse rozwoju w ramach nowej perspektywy finansowej”, która odbędzie się 19 kwietnia 2016 od godz. 10:00  w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Artura Grottgera w Lublinie.

Oprócz ciekawej zawartości tematycznej, wydarzenie to jest wyjątkowo ważne, ponieważ wieńczy 27-letnią obecność na rynku firmy MIKROBIT. Jednostki samorządu terytorialnego są ich kluczowym klientem, dlatego firma szczególnie dba o to, aby  rozwiązania odpowiadały wszystkim specyficznym potrzebom, również tym, które niesie nowa perspektywa finansowa UE. Na konferencji organizator zaprezentuje nowe rozwiązania e-usług, które wspomagają zarówno pracę urzędów, jak i ułatwiają załatwiane spraw ich mieszkańców np. portal podatkowy. Mieszkaniec gminy, bez wychodzenia z domu, będzie mógł sprawdzić jakie ma zobowiązania podatkowe. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele jednostek administracji publicznej oraz partnerzy biznesowi, z którymi MIKROBIT współpracuje od wielu lat. Konferencja to przedsięwzięcie wspólne, zbudowane z siecią partnerską MIKROBIT- wspieraną przez partnerów merytorycznych wydarzenia:)

Podczas konferencji eksperci  przedstawią informacje dotyczące terminów, zakresu projektu i kwalifikowalności wydatków w ramach inwestycji e-usługi dla samorządów. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, którzy zaprezentują fundusze europejskie, przeznaczone dla jednostek samorządu terytorialnego na rozwój e-usług. Poznamy możliwe rozwiązania dotyczące mechanizmów partycypacji społecznej przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych, zaawansowane narzędzia planowania i zarządzania uchwalonym budżetem w jednostkach samorządu terytorialnego i inne.

Cyfryzacja i Nowa Perspektywa Finansowa UE stwarzają niepowtarzalną okazję unowocześnienia pracy naszych samorządów, zwłaszcza rozwoju e-usług publicznych i wprowadzenia ich na najwyższy poziom rozwoju załatwiania spraw mieszkańców przez Internet takich jak e-Kancelaria, eRada, eZwiedzanie.

Zobacz wydarzenie również na naszym funpage:

www.facebook.com/mikrobit

 

zaproszenie_19_04.pdf - Zaproszenie na konferencję 19.04.2016