Nagroda Ministra Gospodarki dla naszej Prezes

FullSizeRenderPani Prezes Urszula Czyndacka otrzymała od Pana Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego odznakę honorową za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej.

Urszula Czyndacka:

"Nagrodę tę odczytuję jako uhonorowanie 25-letniej działalności firmy MIKROBIT. Jesteśmy bowiem firmą, która skutecznie wykorzystała przemiany wolnościowe w naszym kraju i od ćwierć dekady nieprzerwanie się rozwija. Było to możliwe dzięki pracy wszystkich ludzi zatrudnionych w Spółce MIKROBIT przez te 25 lat."

 

Warto wspomnieć, że MIKROBIT brał udział w ogólnopolskim projekcie i m.in.  wykonał pierwszą  wizualizacji internetowej wyników wyborów w czasie rzeczywistym, która była uzewnętrznieniem skomplikowanej infrastruktury informatycznej.Firma z pełnym profesjonalizmem pięciokrotnie zrealizowała wizualizację internetową wyników głosowania  i wyników wyborów:

wybory

Firma MIKROBIT uzyskała wysokie oceny za profesjonalne wykonanie projektu rządowego zarówno od PKW, Prezydenta RP, kancelarii Premiera RP, od przedstawicieli środowisk naukowych, mediów oraz tysięcy internautów odwiedzających serwis.