Nagroda Ministra Gospodarki dla naszej Prezes

FullSizeRenderPani Prezes Urszula Czyndacka otrzymała od Pana Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego odznakę honorową za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej.

Urszula Czyndacka:

"Nagrodę tę odczytuję jako uhonorowanie 25-letniej działalności firmy MIKROBIT. Jesteśmy bowiem firmą, która skutecznie wykorzystała przemiany wolnościowe w naszym kraju i od ćwierć dekady nieprzerwanie się rozwija. Było to możliwe dzięki pracy wszystkich ludzi zatrudnionych w Spółce MIKROBIT przez te 25 lat."

 

Warto wspomnieć, że MIKROBIT brał udział w ogólnopolskim projekcie i m.in.  wykonał pierwszą  wizualizacji internetowej wyników wyborów w czasie rzeczywistym, która była uzewnętrznieniem skomplikowanej infrastruktury informatycznej.Firma z pełnym profesjonalizmem pięciokrotnie zrealizowała wizualizację internetową wyników głosowania  i wyników wyborów:

wybory

Firma MIKROBIT uzyskała wysokie oceny za profesjonalne wykonanie projektu rządowego zarówno od PKW, Prezydenta RP, kancelarii Premiera RP, od przedstawicieli środowisk naukowych, mediów oraz tysięcy internautów odwiedzających serwis.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce prywatności. Aby dowiedzieć się więcej zobacz politykę prywatności.

  Akceptuję politykę prywatności na tej stronie.